8/31/2015

Witaj szkoło!


Nadszedł ten moment,że moja  druga latorośl wstąpi w progi szkoły. Dopiero do klasy 0, ale przeżywa to niesamowicie. Szkoła to już nie przedszkole i trzeba odpowiednio wyglądać. Dlatego postanowiłam sprawić jej komplet kołnierzyków. Kołnierzyki szydełkowe dzierga się błyskawicznie,a potrafią zdziałać cuda. Najzwyklejszą podkoszulkę przemienią w odświętną bluzeczkę, dlatego warto mieć kilka w swojej szafie...

Powstały dwa zupełnie różne stylem kołnierzyki. Oba bardzo ozdobne.. schematy z japońskiej książki z wzorami, trochę je zmodyfikowałam,żeby móc się z wami podzielić niedługo w dziergalni.9 komentarzy:

 1. Śliczne kołnierzyki. Córeczka? wygląda w nich uroczo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kołnierzyki, chyba znowu stają się modne :) Moja corcia też idzie w tym roku do szkoły i też do zerowki, Twoja corcia wygląda pięknie w tym kołnierzyku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kołnierzyki, chyba znowu stają się modne :) Moja corcia też idzie w tym roku do szkoły i też do zerowki, Twoja corcia wygląda pięknie w tym kołnierzyku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne! Córcia będzie bardzo elegancka w szkole :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna ta Twoja córcia... i już taka duża :-)
  Kołnierzyki cudowne. Nie wiem, który bardziej mi się podoba...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie cudowne oczy,piękna dziewczynka.
  Śliczne kołnierzyki, świetny pomysł, dzięki Lorka,ja musze pogrzebać w szufladzie pewnie znajdę jakiś kołnierzyk i podaruję wnusi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję kochane w imieniu średniej:) postaram się wrzucić schematy.. jak mi najmlodsza pozwoli obrobić graficznie hehe..

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna dziewczynka! Blondynka z ciemnymi oczami, rzadkość ;)
  Gdy będę miała córeczkę to też będzie nosić takie kołnierzyki, postanowione.

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne kolnierzyki, a córcia jeszcze bardziej.

  OdpowiedzUsuń

Proszę w komentarzach nie dodawać linków, będą traktowane jako spam